Uitslagen libre en kader seizoen 2019-2020


4e klas

Download
Voorwedstrijden
4-de klas libre 2019-2020 resultaten voo
Adobe Acrobat document 201.3 KB
Download
District finale
4-de klas libre 2019-2020 finale eindst
Adobe Acrobat document 215.5 KB
Download
Gewestelijke finale
Uitslagformulier gewestelijke finale met
Adobe Acrobat document 581.6 KB

3e klas

Download
Voorwedstrijden
3-de klas libre 2019-2020 resultaten voo
Adobe Acrobat document 199.1 KB
Download
District finale
3-de klas libre 2019-2020 districtsfinal
Adobe Acrobat document 478.0 KB
Download
Gewestelijke finale
Uitslagformulier gewestelijke finale Afd
Adobe Acrobat document 581.4 KB

2e klas

Download
Voorwedstrijden
2-de klas libre 2019-2020 resultaten vo
Adobe Acrobat document 198.6 KB
Download
District finale
2-de klas libre 2019-2020 districtsfinal
Adobe Acrobat document 610.7 KB

Dames 2e klas

Download
Voorwedstrijden
00 2-de klas dames libre 2019-2020 resul
Adobe Acrobat document 197.5 KB
Download
District finale
00 2-de klas dames libre 2019-2020 uitsl
Adobe Acrobat document 611.0 KB

Op 13-14 en 15 december jl., werd de districtsfinale 2e klas libre dames gespeeld in De Kannebuis in Halsteren.

De aanwezige finalisten waren:

1. Daniella de Vos van ‘t Dobbertje              5. Elly van den Heuvel van de Boulevard

2. Wilma Laseroms van De Ram                   6. Karien Schroevers van SVW

3. Yvonne de Vos van SVW                            7. Lian van Dongen van De Ram

4. José Schroevers van Bellevue                   8. Coby Baan van SVW

 

De dames leverden een spannende strijd om het kampioenschap.

Mede door de goede verzorging in de Kannebuis werd hier met plezier op terug gekeken.

 

Uiteindelijk werden op zondagmiddag de plaatsen verdeeld in spannende wedstrijden om de 1e t/m de 8e plaats.

De uitslag van de finale was:

1. Daniella de Vos van ‘t Dobbertje               14 punten        moy. 1,837     

2. José Schroevers van Bellevue                    12 punten        moy. 1,073     

3. Wilma Laseroms van De Ram                    10 punten        moy. 1,085     

4. Yvonne de Vos van SVW                               6 punten        moy. 0,803     

5. Elly van den Heuvel van de Boulevard      6 punten         moy. 1,079

6. Karien Schroevers van SVW                        4 punten         moy. 0,823

7. Coby Baan van SVW                                     4 punten         moy. 0,619

8. Lian van Dongen van De Ram                    0 punten         moy. 1,116

 

De dames hadden na afloop nog een presentje voor de uitbaters Connie en Richard van de Kannebuis.

Voorafgaand aan de prijsuitreiking dankte Ad Korsuize de arbiters, ook vergezeld van een presentje.

Daarna werden door Ad de prijzen uitgereikt aan de dames, met voor elk een persoonlijk woord.

De uiteindelijke standenlijst met aandenken aan het toernooi, werd door de arbiters coördinator Aad Rispens,

nog aangevuld met een gouden, zilveren en bronzen medaille voor de 1e, 2e en 3e plaats.

 

 

Tevreden terugkijkend op het toernooi ging iedereen weer op tijd huiswaarts.

Download
Gewestelijke finale
Uitslagformulier gewestelijke finale lib
Adobe Acrobat document 582.0 KB

Libre extra klasse


Libre overgangs klasse


Libre topklasse